babice

Armyshop Armyklub působí na trhu již od roku 2009, a od té doby dováží army oblečení a špičkovou vojenskou výbavu a její doplňky z Německa a Anglie.

Nabízíme široký sortiment kvalitního armádního zboží, ale i zboží z profesionálních sektorů jako je anglická policie či záchranné služby např. hasiči.

V tomto e-shopu naleznete jak nové, tak použité armádní zboží z více zemí. A to převážně ČR, Německo, Anglie, Rakousko, ale i Francie, Holandsko, Slovensko, Polsko či Itálie.

Armyklub nabízí army produkty jakými jsou např.: maskáčové kalhoty a blůzy různých armád, kanady, taktické vesty, rukavice, army helmy, trička, mikiny, parky, ponča, klobouky, kšiltovky, polní lehátka, ešusy, příbory, lana, vařiče, army batohy, tašky, celty a spoustu dalších.

Ovšem na své si u nás přijdou nejen milovníci vojenského zboží, ale i rybáři, myslivci, skauti, turisti a také hráči airsoftu nebo paintballu.

Umožňujeme i návštěvu naší prodejny sídlící na Kratochvilce, kde si veškeré zboží můžete nejenom prohlédnout, ale i vyzkoušet.

Jednou za měsíc je možnost navštívit prodej ve Zbýšově, kde je spolu se second handem připraven sektor armádního oblečení.

Naší snahou je uspokojit potřeby zákazníka a proto co nemáme, se snažíme sehnat a neustále tak rozšiřovat nabídku na našem e-shopu.